Футбольні Голови: Бразилія 2019

Зовсім недавно закінчився 2019 рік, для кого - то він був успішним, для когось не дуже, але він був і це треба пам'ятати. Яким в плані спорту видався рік для футбольних клубів світу? Вдалим чи ні, чи змогли виграти бажані кубки футбольні команди чи ні, чи досягли певних висот кращі і початківці футболісти? Відповіді на ці питання повинні дати самі гравці і їх тренера, а ми з вами вирушимо на чемпіонат країни встигла відзначиться в світових чемпіонатах, країни для якої футбол не тільки слово, а спосіб життя! Зустрічайте - Футбольні Голови: Бразилія 2019 вже тут, вони лише чекають вашого вибору

Голосів: 1
Зіграли: 1625 разів
Додати в мої ігри
Двадцять команд зустрінуться на чемпіонаті якщо вірити турнірній таблиці і тридцять вісім турів чекає кожен клуб, який зважився взяти участь і перемігши його забрати кубок Бразилії, але переможець буде один, як і кубок. Перше що нам необхідно зробити це вибрати клуб і гравця, після чого ви ознайомитеся з розкладом ігор і перейдете до налаштувань гри. Тут ви можете ще раз подумати над вибором футболіста, закріпивши свій вибір або змінивши на іншого, вибрати стадіон, час гри і чи буде впливати погода на хід гри. А якщо у вас немає бажання всім цим займатися, довірте свій вибір штучного інтелекту, він сам все вибере і налаштує, вам же залишиться тільки перемагати!