Ігри Автобуси

Ігри Автобуси

Автобуси класичні, з низькою підлогою, довгі, двоповерхові, шкільні - як же багато варіантів існує в світі! Не всі з них їздять по вулицях міст, але все представлені в тематичних іграх на нашому порталі. Ігри автобуси - виклик для справжнього геймера, адже керувати габаритної технікою дуже не просто. Тут потрібно об'єднати якість і впевненість, необхідні для водіння великих машин, і акуратність і маневреність - як для легкового авто. Впораєтеся?

Ігри про автобуси найчастіше орієнтовані на шкільні сюжети. Саме дітей доводиться найчастіше возити, доставляти, рятувати. І це навіть недивно. Адже найбільш незахищена категорія пасажирів - діти, тому їх перевезення повинна бути подвійно акуратною. Що чекає водіїв автобусів в наших сюжетах?

Доставка до місця призначення, їзда по нічних і небезпечним трасах, гонки, переслідування, парковки і різні симуляції. Особливо просунутим гравцям з азами інженерного мислення пропонуються оригінальні ігри - конструктори, в яких можна створювати власні варіанти техніки. А зовсім малюки можуть помалювати або розфарбувати запропоновані автобуси в будь - які яскраві кольориУлюблені ігри наших гравців
  1. Головна »
  2. Ігри Автобуси
| gamegirls.com.ua © 2022
12+