Ігри Гидке я

Ігри Гидке я

«Добрими справами прославитися не можна!» - співається в популярній дитячій пісеньці, і мультфільм «Гидкий я» ще одним підтвердженням цього. Допомагати кому попало ?! Ось ще! Набагато приємніше творити всякі гидоти, будувати підступи або спробувати викрасти з неба наше головне нічне світило - Місяць. Здогадалися, про кого йде мова? Звичайно, про Грю, самому розумному, хитрому і чарівному суперлиходії сучасності!

Ігри бридкий я створені для шанувальників однойменного мультфільму і любителів жовтих дивакуватих істот - міньйонів. Розважайтеся на повну з цими кумедними створіннями, шукайте заховані скарби, боріться з ворогами, збирайте пазли і проведіть вільний час весело та з задоволенням!Ігри бридкий я створені командою кращих програмістів всього пару років назад, і швидко завоювали цілу армію шанувальників по всій земній кулі. Головні персонажі, з якими відбуваються всілякі історії, це, звичайно ж, міньйон. Маленькі, забавні, трохи примітивні істоти, які з'явилися на світ в результаті генетичної помилки, регулярно потрапляють в смішні або небезпечні ситуації.  Їм доводиться брати участь в секретних операціях, будувати ракети, стріляти по мішенях, і навіть підкорювати небезпечний космос, причому, без скафандрів. Чи варто говорити, що гри бридкий я перенесуть вас в атмосферу неймовірного веселощів, нескінченних жартів і прикольних витівок ?!

Яскрава графіка, забавна озвучка і прості правила зроблять гри бридкий я вашої улюбленої ігрової категорією! Просто заходите на наш сайт, завантажуйте їх в браузер і беріть участь в пригодах Грю і його божевільною сімейки!Улюблені ігри наших гравців
  1. Головна »
  2. Ігри Гидке я
| gamegirls.com.ua © 2022
12+