Ігри гонки зомбі

Ігри гонки зомбі

Тікати від зомбі? Впевнені, це не для вас, тому запрошуємо оцінити гри гонки зомбі, які зібрані в одному розділі. Якщо ви готові на великій швидкості знищити всіх монстрів, тоді вибирайте свій додаток і добиратися до перемоги!

Втомилися від одноманітних ігор, в яких потрібно виконувати одну дію або проходити певну місію? Тоді у нас є дещо цікаве для вас. Запускайте гри гонки зомбі - тут практично немає обмежень і правил, тому що важливо знищити якомога більше кровожерливих монстрівІдеальне поєднання високої швидкості, холодної зброї і величезного числа ходячих мерців вже чекає вас!

Ігри гонки зомбі: ідеальна доза адреналіну

Подивіться, що можна зробити в цих додатках:

  • гонки на виживання- ви залишаєтеся один на один з небезпекою, яка представляє собою натовпу зомбі, спраглих вашої крові. У вашому розпорядженні автомобіль, зброю і бажання перемогти, тому такі додатки затягують і повністю захоплюють увагу. Єдина різниця, яка відрізняється гри гонки зомбі, полягає в локації - ви можете гнати по вулицях міста або опинитися в пустелі, вас відправлять в ліс або будь - який куточок землі. Але там обов'язково будуть ті, в кого можна постріляти, поки рухається машина;.
  • справжні гри гонки зомбі- ви навіть не могли уявити, якими страшними можуть бути ралі і заїзди спортивних машин, тому що до цього дня ще не змагалися з монстрами. Відправляйтеся в шлях і покажіть, що наша планета створена для живих людей;.
  • задавити зомбі- хто сказав, що мерців потрібно відстрілювати? Ці додатки пропонують більш простий варіант - зомбі повинні опинитися під колесами вашої машини. Чи готові позбавити нашу планету від нашестя черговий натовпу монстрів? Тоді запускайте гри гонки зомбі, і зробіть наш світ кращим і чистішим

Не забувайте, що в цих додатках ваша машина - це надійний друг і товариш, тому бережіть її, інакше ризикуєте опинитися на самому старті або просто загинутиУлюблені ігри наших гравців
  1. Головна »
  2. Ігри гонки зомбі
| gamegirls.com.ua © 2022
12+