Ігри Лабіринти

Ігри Лабіринти

Лабіринти в стандартному розумінні - це щось заплутане, довге, має один вхід і один вихід. У них довго і нудно блукають, побоюючись пасток, нападів, монстрів. Це дійсно так, якщо оцінювати лабіринти плоско і просто. А ось якщо зайти в ігри лабіринти, то можна побачити все розмаїття цих дивовижних проектів!

Ігри лабіринти - це тривимірна або лінійна графіка, численні вигини і помилкові виходи, це безліч об'єктів, що рухаються і постійно мінливий простір. Проходи, спочатку відкриті для переміщення, можуть звужуватися, зникати або різко перетворюватися в тупики. Як вийти з цього лабіринтового неподобства ?!

На допомогу приходять ігрові завдання і персонажі самих флешок. Одна справа, коли по лабіринту котиться невелику кульку, і зовсім інший розклад при русі потужного бойового танка. Звичайно, суть гри від цього кардинально не змінюється, але сприйняття ситуації - цілком!

Для проходження постійно ускладнюються рівнів потрібно логіка, чітке послідовне мислення, уважність і вміння вирішувати логічні головоломки. Якщо всі ці здатності об'єднати з дещицею удачі, то вихід з лабіринту обов'язково знайдеться. І навіть дуже швидко!Улюблені ігри наших гравців
  1. Головна »
  2. Ігри Лабіринти
| gamegirls.com.ua © 2022
12+