Ігри Лего Бетмен

Ігри Лего Бетмен

Ігри Лего Бетмен стали хітом після виходу однойменного фільму. Після цього всі захотіли грати в супергероїв і лиходіїв і створювати їх неодмінно з конструктора LEGO. Добре, так тому і бути!

На нашому порталі можна знайти всі актуальні гри Лего Бетмен, що вийшли після показу фільму, і пограти в сюжети будь - якої спрямованості. Що пропонується геймерам для боротьби зі злом?

  • Рішення поставлених завдань. Злісний Джокер планує втекти, зробити підлість або зруйнувати світ. Тільки героїчний Бетмен може йому протистояти. Але чи впорається .
  • Створення своїх лего - персонажів. Серед можливостей гравців поліпшення якостей і амуніції вже існуючих героїв або ж створення абсолютно нових. Спробуйте, може саме вашого конструкторського таланту не вистачає в Лего - всесвіту!
  • різні битви. З безладом, ворогами, хижаками - Бетмену є з ким позмагатися. Головне почати

Сюжетів про Бетмена з кожним днем ​​стає все більше, тому користувачам залишається тільки вибирати, грати і перемагати! Адже головний талант всіх Лего - ігор - відмінний результат при цілеспрямованості і удачі!Улюблені ігри наших гравців
  1. Головна »
  2. Ігри Лего Бетмен
| gamegirls.com.ua © 2022
12+