Ігри Мільйонер

Ігри Мільйонер

Хочете заробити свій перший мільйон уже сьогодні? Звісно так. Допомогти в цьому зможе звичайна гра, де гроші платяться за ерудованість, знання і трохи за удачу. Щоб чудово пройти всі рівні в реальному інтелектуальної сутичці з провідним, потрібно багато тренуватися, і для цього придумані віртуальні ігри «Хто хоче стати мільйонером»

У сюжети «Хто хоче стати мільйонером» грати онлайн дуже просто. Потрібно запустити програму і в режимі реального часу відповісти на всі каверзні питання ведучого. Гравцеві дається три варіанти підказок:.

  • Допомога залу - коли ерудований глядач підказує вірну відповідь. Але може і помилитися
  • 50/50 - два неправильних відповіді зникнуть і залишать для вибору тільки пару варіантів
  • Дзвінок другу - можна зв'язатися по телефону з будь - яким помічником поза залою і попросити його дати відповідь на поставлене запитання

Підказки не гарантують вірної відповіді на поставлене запитання, але можуть допомогти в проходженні гри. Досвідчені геймери не радять використовувати всіх помічників відразу - першу третину «битви» з найпростішими завданнями краще пройти самостійно. А ось потім .

Власне, навіщо всі ці підказки та інструкції ?! Краще просто запустити інтелектуальний протиборство і вже там розібратися «що до чого»Улюблені ігри наших гравців
  1. Головна »
  2. Ігри Мільйонер
| gamegirls.com.ua © 2022
12+