Ігри на Трьох

Ігри на Трьох

Ігри на 3 гравця - альтернативний вид відпочинку для веселої компанії. Що робити друзям, коли вже немає сил носитися по вулицях з м'ячем, набридли настолки і закінчилися теми для розмов? Чим зайнятися дружній родині при тривалих морозах або затяжному дощі? Вихід є завжди. Якщо всі види відпочинку випробувані, значить, настав час зануритися в світ комп'ютерних битв, симуляцій, гонок і розваг. А щоб брали участь всі, треба просто включити гри на трьох!

Іграшки для кількох гравців на увазі управління мишкою і з клавіатури, але при цьому клавіші розведені так, щоб один користувач не заважав іншому. Звичайно, сусідство при проходженні гри у геймерів буде дуже близьке, але це тільки додасть азарту. Хто швидше? Хто спритніший? Хто більш вдалим?

Проходження гри втрьох найчастіше має на увазі наявність змагального моменту. У міру вибування гравців пристрасті розпалюються, динаміка і веселощі зростають. Якщо ж змагатися не хочеться, то можна вибрати місію для трьох - бродилку, леталку, стратегію або щось інше. При комплексної грі статистика завжди ведеться по всіх учасниках, так що можна відстежувати успіхи і свої, і друга, і вирішувати, коли ж варто посилити тиск або трохи розслабитися і дати можливість виграти іншим!Улюблені ігри наших гравців
  1. Головна »
  2. Ігри на Трьох
| gamegirls.com.ua © 2022
12+