Ігри Тиснути Зомбі на Машині

Ігри Тиснути Зомбі на Машині

Тиснути зомбі в форматі гри - захоплююче заняття. Потворні кровожерливі істоти розлітаються на шматки, якщо авто на величезній швидкості врізається в натовп або в одиничну персону. Гравець же отримує гроші і можливість відмінного апгрейда власного автопарку. Цікава тема? Звісно так. Любителів поганяти на тачці за зомбі багато, і кожен може поповнити їхні ряди!

Тиснути зомбі на машинах - граємо і виграємо

Всі іграшки з подібною сюжетною лінією мають типову передісторію. У світі трапився черговий бардак, і істот на планеті залишилося не так вже й багато:.

  • головний герой - він же людина, який мріє вижити в зомбі - апокаліпсис;
  • численні зомбі - тупі створення з єдиним бажанням знищувати все на своєму шляху

Дія рівнів розгортається в якійсь пустельній місцевості. З точки старту головний персонаж гри зауважує приземлятися вертоліт. Ось тільки дістатися до нього не просто. Зомбі оцінили пустелю, вибравши її в якості місця ідеального проживання, і пожирають всіх, хто зустрічається на шляху. На щастя, знаходиться машина. Її функції різноманітні:.

  1. транспортний засіб, щоб дістатися до жаданого вертольота і полетіти з цього пекла;
  2. зброя - наїжджати і знищувати зомбі найпростіше за кермом;
  3. захист - стінки авто стримують злісних істот тривалий або навіть довгий час

І починається шлях. Спочатку користувачеві доступу сама найпростіша тачка - мінімальні можливості, низька швидкість, слабкий удар. Але це тільки початок. Кожен знищений монстр - деяка грошова сума. При хорошому доході можна поліпшити характеристики наявного транспорту. Або поміняти на новий - по досягненню нового рівня

Швидкість зростає, вже мертві створення розлітаються від наїздів на дрібні шматочки, вертоліт все ближче і реальніший. Чи вдасться вижити і перемогти? Почніть гру і знайдіть відповідь на запитання!Улюблені ігри наших гравців
  1. Головна »
  2. Ігри Тиснути Зомбі на Машині
| gamegirls.com.ua © 2022
12+