Tecmo NBA Basketball

Як ставитеся до баскетболу, як до виду спорту? Добре, якщо позитивно, а ще краще, коли знаєте правила гри. Звісно ж можливість показати майстерність по веденню м'яча по полю, при цьому бажано віртуозно уникати перехоплення з боку противників. Придумуйте різні тактики, що дозволяють зробити кидок в кошик противників. На вибір дається безліч гравців, що володіють унікальними здібностями. Визначтеся з персонажем, після чого приведіть команду до заповітної перемоги, внесіть її в список чемпіонів світу

Голосів: 0
Зіграли: 1324 рази
Категорія: Ігри Денді
Додати в мої ігри
Необхідно відбивати м'яч від статі рукою, вести його до ворожої кошику, куди слід вкинути. Робіть пас гравцям з однієї команди, якщо вони займають більш вигідну позицію. Додано 27 команд, в чий склад входить близько 324 спортсменів, що мають унікальні навички на зразок рейтингу кидків, витривалості, висоти стрибка, швидкості бігу, перехоплення і блокування м'яча. Включені передсезонні і сезонні режими, у другому випадку відображається статистика команди і гравця. Робіть призначені для користувача настройки: самостійно керуйте командою, станьте тренером, подивіться на гру комп'ютера або ознайомтеся з результатами матчу, проведеного ІІ баскетболістами. Міняйте час періоду - 2 - 12 хвилин